Перевірити кишені і відсортувати одяг — це ще не все приготування перед завантаженням речей в пральну машину. Деякі помилки здатні “вбити” одяг всього за одне прання. При цьому, якщо знати певні правила, можна не просто зберегти улюблену річ цілою і неушкодженою, а й продовжити їй життя. Так, які помилки найчастіше відбуваються під час прання через недосвідченість і неуважність, пише 0372.ua.
Нагадуємо: Як перевірити якість продуктів: 5 дієвих порад
Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber
Незастебнута блискавка — головний ворог ніжної тканини. Зубці або гострі краї блискавки можуть випадково зачепитися за інший одяг в процесі прання. Правило застібки-блискавки поширюється не тільки на джинси і штани. Будь-який одяг з замком повинен бути застебнутий. Крім того, при змішаному пранні рекомендується найбільш делікатні речі або одяг, який може розстебнутися, складати в спеціальний мішок.
Більше порошку — не означає чистіше. Використання занадто великої кількості миючого засобу або неправильного типу миючого засобу може привести до того, що надлишки піни залишаться на одязі і їх буде нелегко змити.
Ґудзики і блискавки — це різні речі. На відміну від застібок-блискавок, одяг з гудзиками слід залишити розстебнутим, перш ніж помістити його в машинку. Такі речі більш делікатні. Тому розстебнуті гудзики знизять навантаження на нитки і допоможуть сорочкам, блузкам та іншому подібному одягу прослужити довше.
Температура води має значення. Може здатися, що тепла або гаряча вода забезпечить найглибшу очистку, але це не так. Прання речей темних і яскравих кольорів в холодній воді допомагає зберегти колір і запобігти змиванню фарби і знебарвленню. Гаряча вода найкраще підходить для білих речей, а тепла — для в’язаних.
Читайте також: 3 найкращі зарубіжні серіали 2000-х років, які варто переглянути
Що потрібно їсти на сніданок, щоб залишатися весь день ситим: усього лише одна порада